SZUKASZ PRACY? ZGŁOŚ SIĘ:
Jeżeli jesteś osobą bezrobotną, aktywnie poszukującą pracy, rencistą lub emerytem – zgłoś się do nas. Pomożemy znaleźć pracę tymczasową, sezonową lub stałe zatrudnienie.

Gdańska Spółdzielnia Socjalna poszukuje pracowników na stanowisko:

OPIEKUN ŚRODOWISKOWY

OBOWIĄZKI:

  • Opieka nad osobami starszymi, chorymi z niepełnosprawnością
  • Wykonywanie zakupów
  • Przygotowywanie posiłków
  • Pielęgnacja podopiecznych
  • Pomoc w codziennych czynnościach

OCZEKIWANIA:

  • Ukończony kurs opiekuna środowiskowego lub pielęgniarstwa bądź inny medyczny
  • Dyspozycyjność, uczciwość, solidność i punktualność

OFERUJEMY:

  • Pracę w oparciu o umowę cywilnoprawną wraz z pełnymi składkami na ubezpieczenie społeczne oraz środki ochrony osobistej
  • Wynagrodzenie 13 zł brutto
  • Pracę w różnych lokalizacjach na terenie Gdańska
  • Elastyczny, indywidualnie dopasowany grafik
  • Pracę w stabilnej firmie z miłą atmosferą
  • Możliwość rozwoju poprzez bezpłatne kursy i szkolenia

NIE CZEKAJ, WYŚLIJ SWOJĄ APLIKACJĘ NA ADRES gdagss@wp.pl

lub zadzwoń pod numer: 58/341-33-78

Do dokumentów aplikacyjnych prosimy dołączyć klauzulę o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.)

Wzór CV:  GSS_wzor-CV