II Dni Nowego Portu

Gdańska Spółdzielnia Socjalna wzięła udział w festynie z okazji Dni Nowego Portu. (13.IX – 14.IX)

W minioną sobotę 13 września mieliśmy przyjemność brać udział w festynie z okazji Dni Nowego Portu. Festyn miał m.in. na celu integrację społeczności lokalnej, a impreza odbyła się pod patronatem Pana Prezydenta Miasta Gdańska Pawła Adamowicza.

Nie brakowało atrakcji zarówno dla najmłodszych, jak i dorosłych mieszkańców Nowego Portu. Gdańska Spółdzielnia Socjalna zapraszała wszystkich mieszkańców do swojego stanowiska, przy którym reprezentanci GSS zachęcali do zapoznania się z ofertą Spółdzielni, możliwością podjęcia pracy na rzecz Spółdzielni.

Wszystkie zainteresowane osoby były informowane o możliwości tworzenia nowych spółdzielni socjalnych oraz wsparciu jakiego w tym zakresie udziela GSS, której jednym z zadań statutowych jest prowadzenie inkubatora ekonomii społecznej oraz prowadzenie działań inkubacyjnych dla tworzenia kolejnych spółdzielni socjalnych.

W trakcie rozmów były rozdawane materiały informacyjne dotyczące zakładania spółdzielni socjalnych oraz zbierane adresy e-mail mające służyć przesyłaniu naszego newslettera i bieżących informacji na temat działalności GSS.Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content