Relacja z festynu 01.05.2015

W piątek 1 maja 2015, Gdańska Spółdzielnia Socjalna, wzięła udział w uroczystym otwarciu sezonu turystycznego w historycznej latarni morskiej w Nowym Porcie. Nie brakowało atrakcji zarówno dla najmłodszych, jak i dorosłych mieszkańców Nowego Portu. Wśród atrakcji przewidzianych w programie festynu wyróżnić można opowieści Gdańskiego Latarnika, salwę na wiwat Pirata Daniela z Motławy oraz pokaz ratownictwo medyczne, które nadały wydarzeniu prawdziwie morski klimat!
festyn_1_maja_2015
Wydarzenie było okazją do zaprezentowania szerokiej działalności Spółdzielni. Gdańska Spółdzielnia Socjalna zapraszała uczestników festynu do swojego stanowiska, przy którym reprezentanci GSS zachęcali do zapoznania się z usługami świadczonymi przez Spółdzielnie oraz przedstawiali osobom zainteresowanym aktualnie dostępne oferty pracy. Podczas festynu, odbył się również kiermasz rękodzieła artystycznego Klubu Entliczek – Pętliczek, mającego siedzibę przy Spółdzielni.
festyn_1_maj_2015_1Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tak pozytywnej inicjatywie i przyczynić się do integracji społeczności lokalnej!
Nasza Spółdzielnia wsparła organizację festynu poprzez wydrukowanie plakatów informujących o festynie w ramach prowadzonej przez nas działalności poligraficznej.

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content