Gdańska Spółdzielnia Socjalna zwiększyła obszar świadczenia usług opiekuńczych na terenie miasta Gdańsk

Szanowni Państwo

Miło jest nam poinformować, że nasza Spółdzielnia jest przykładem na to, że dbanie o jak najwyższą jakość realizowanych przez nas usług, wdrażanie standardów, sukcesywne i efektywne zarządzanie procesami oraz analizowanie potrzeb naszych Klientów pod kątem spełnienia ich oczekiwań daje pożądane efekty. Dotychczas Gdańska Spółdzielnia Socjalna realizowała usługi opiekuńcze na rzecz podopiecznych, wymagających wsparcia osoby trzeciej, kierowanych przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Gdańsku z obszarów działania Centrum Pracy Socjalnej 7 przy ulicy Marynarki Polskiej 134 A w Gdańsku z rejonu Oliwy , Strzyża, Wrzeszcza Górnego i VII Dwór oraz Centrum Pracy Socjalnej 4 przy ulicy Lecha 1 w Gdańsku z rejonu Przymorza Małego, Przymorza Wielkiego, Żabianki, Jelitkowa, Wejhera i Tysiąclecia .

Od 2 listopada 2015 r. Gdańska Spółdzielnia Socjalna rozszerzyła współpracę z MOPR w Gdańsku w zakresie usług opiekuńczych i obsługuje podopiecznych z Centrum Pracy Socjalnej 3, przy ulicy Powstańców Warszawskich 25 w Gdańsku czyli rejon Chełmu, Oruni, Św. Wojciecha i Lipce oraz Centrum Pracy Socjalnej 5 – rejon Przeróbki , Stogi, Krakowiec, Górki Zachodnie, Rudniki, Olszynka i Wyspy Sobieszewskiej.

Wraz z tą współpracą dołączyło do Spółdzielni blisko 50 opiekunek środowiskowych. Nasi opiekunowie posiadają odpowiednie kwalifikacje i kompetencje potwierdzone ukończonymi szkoleniami i kursami. Nowo zatrudniani opiekunowie środowiskowi przechodzą w Spółdzielni dwumiesięczny program adaptacyjny pod nadzorem naszych koordynatorów dbających o wysoką jakość świadczonych przez nas usług opiekuńczych. Każdy z naszych opiekunów wyposażany jest w środki zabezpieczenia osobistego oraz uczestniczy w szkoleniach mających na celu podniesienie jakości usług opiekuńczych.

Naszą Spółdzielnię ucieszył fakt, że zarówno Gmina Miasta Gdańsk, jak i Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Gdańsku obdarzyli nas zaufaniem powierzając kolejne zadanie do realizacji. Mamy nadzieję, że fakt ten potwierdza to, że jesteśmy organizacją charakteryzującą się doświadczeniem, profesjonalizmem i najwyższą jakością świadczonych usług. Świadczymy usługi zgodnie z naszą polityką, wyznawanymi wartościami i normami etycznymi, oraz z zachowaniem standardów jakościowych. Nasz sukces jest związany z tym, iż do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, z determinacją, sumiennością i konsekwencją w działaniu wszystkich pracowników Spółdzielni.

Nasza Spółdzielnia aktywnie angażuje się na rzecz seniorów, a realizowane przez nas usługi opiekuńcze są w centrum naszej uwagi.

mapkacps

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content