Gdańska Spółdzielnia Socjalna zdobywcą Złotego Lauru Jakości 2016

Gdańska Spółdzielnia Socjalna zdobywcą Złotego Lauru Jakości w kategorii małe organizacje w XIX edycji konkursu o Pomorską Nagrodę Jakości
W dniu 5 lutego br. roku odbyła się konferencja „Jakość i innowacje w rozwoju Pomorza” oraz Gala Finałowa XIX edycji konkursu o Pomorska Nagrodę Jakości, organizowana przez Pomorską Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych Naczelnej Organizacji Technicznej w Gdańsku oraz Polski Rejestr Statków S.A.


Konferencja, której celem było promowanie nowoczesnych metod zarządzania przez jakość oraz zachęcanie przedsiębiorców do ich wdrażania i ciągłego doskonalenia, towarzyszyła Gali Finałowej PNJ już po raz trzeci. Gdańska Spółdzielnia Socjalna uczestniczyła w konkursie po raz drugi, w zeszłym roku zdobyła Srebrny Laur w kategorii mikroorganizacja, a w tym roku najwyższą nagrodę Złoty Laur w kategorii małe organizacje. Nagroda ta pokazuje z jednej strony rozwój działalności Spółdzielni, ale i też to, że postawienie na wysoką jakość usług i nowoczesne narzędzia zarządzania jakością jest właściwą strategią odnajdywania się na trudnym i wymagającym rynku usług. Gdańska Spółdzielnia Socjalna pod koniec ubiegłego roku wdrożyła system zarządzania jakością zgodny z Norma ISO 9001:2008, którego funkcjonowanie potwierdziła renomowana jednostka certyfikująca jaką jest Polski Rejestr Statków S.A. Spółdzielnia również jest członkiem Klubu Pomorskiej Nagrody Jakości i angażuje się w inicjatywy szerzące kulturę jakości. Aktywność Spółdzielni została doceniona dodatkowo wyróżnieniem Prezesa Pomorskiej Rady FSNT NOT w Gdańsku odnoszącym się do wdrażania nowoczesnych narzędzi jakościowych. Wszystkie te działania Spółdzielnia podejmuje w trosce o jak najwyższa jakość świadczonych usług i satysfakcję klientów.
Kapituła Konkursu o Pomorską Nagrodę Jakości przyznała złote i srebrne laury oraz wyróżnienia następującym organizacjom:

W KATEGORII MIKRO ORGANIZACJE:
Wyróżnienie – VS DATA s.c., Andrzej Sobolewski, Witold Sobolewski

W KATEGORII MAŁE ORGANIZACJE:
Złoty Laur Jakości – Gdańska Spółdzielnia Socjalna
Wyróżnienie – Clima-Produkt Sp. z o.o.
Wyróżnienie – Vivadental Sp. z o.o.
Wyróżnienie – MICROSYSTEM Sp. z o.o.

W KATEGORII ŚREDNIE ORGANIZACJE:
Złoty Laur Jakości – Gdańskie Centrum Sercowo-Naczyniowe Sp. z o.o.
Srebrny Laur Jakości – Allcon Budownictwo Sp. z o.o.
Wyróżnienie – PLASMET Czechowicz Sp.j.
Wyróżnienie – INPRO S.A.
Wyróżnienie – WNS Pomorze Sp. z o.o.
Wyróżnienie – CTL Północ Sp. z o.o.
Wyróżnienie – Gdańskie Melioracje Sp. z o.o.

W KATEGORII DUŻE ORGANIZACJE:
Złoty Laur Jakości – Flex
Srebrny Laur Jakości – Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gdyni
Wyróżnienie – Zakład Utylizacyjny Sp. z o.o.

W KATEGORII ORGANIZACJE PUBLICZNE:
Srebrny Laur Jakości – COPERNICUS Podmiot Leczniczy Sp. z o.o.
Wyróżnienie – Inspekcja Weterynaryjna Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Gdańsku
Wyróżnienie – Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Gdańsku

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content