Wesprzyjmy fundację TWOJA ROLA – licytacja charytatywna

Połączmy siły i pomóżmy rozwinąć się miejscu, które tworzy bezpieczną przestrzeń dla osób wykluczonych społecznie i zawodowo. 🌱 WESPRZYJMY TWOJĄ ROLĘ I KUPMY DLA NICH STADO KUREK ZIELONONÓŻEK!

LINK DO WYDARZENIA:

https://www.facebook.com/events/778835642609477/?active_tab=about


Twoja Rola to eko-gospodarstwo rozwijające się na gdańskich Rudnikach. ☘️ Wraz z ekologicznymi warzywami, szczęśliwymi sadzonkami i kurami emerytkami miejsce to przede wszystkim tworzą ludzie, często wykluczeni społecznie i zawodowo, którzy otrzymują nie tylko wsparcie, ale też masę radości i motywacji. 🌱 Uczestnicy projektu społecznego “Osiedle Sitowie” biorą udział w zajęciach aktywizujących i hortiterapii, pod czujnym okiem trenera ogrodnika zajmują się hodowlą kur 🐔 czy uprawą roślin, dzięki czemu zdobywają doświadczenie i uczą się wrażliwości względem natury. ☘️
Fundacja swoją ogrodniczą inicjatywę prężnie rozwija, a z każdym kolejnym rokiem zwiększa plony i poszerza zakres działalności. W najbliższym czasie planuje powiększyć stado kur zielononóżek, wzbogacić się o koguta i w dalszym ciągu rozszerzać dystrybucje swoich produktów. 🍅 Pomóżmy Fundacji Twoja Rola rozbudować działalność i wspólnie stwórzmy miejsce promujące ekologię, a do tego dzielące się dobrem i sercem z tymi, którzy najbardziej tego potrzebują.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content